Büyük Karakter Dot Matris Kodlama

 

VALVE-JET KODLAMA TEKNOLOJİSİ


 

Baskı kabiliyeti olarak 30 ile 130 mm arasında dot-matris düşük rezonanslı yazı yüksekliğine sahiptir. D.O.D. veya Valve-Jet teknolojisi olarak sınıflandırıldığından ayrıca inceltici tüketimine sahip değildir. 

Küçük karakter yazıcılarda tüketim değerlerini yükselten ısı, nem ve atmosferik basınç değişkenlerine bağlı make-up (inceltici) bu makinada kullanılmamaktadır. 

KAĞIT TORBA KODLAMA                                                     YALITIM MALZEMESİ KODLAMA

 ÇELİK, SAC LEVHA KODLAMA                      ALÇIPAN KODLAMA

 

 

PE ÇUVAL  KODLAMA                                    KRAFT TORBA KODLAMA

 TENEKE KODLAMA                                    KAĞIT RULO KODLAMA

 

 BORU PİGMENTLİ KODLAMA                    PİGMENTLİ KODLAMA

 

Geri dönüşümsüz bir mürekkep püskürtme teknolojine sahip olduğundan filtre değişimi ve periyodik bakım gerektirmeyen bir teknolojiye sahiptir. 

Koli, çuval, geniş çaplı polietilen ve polipropilen boruları, mermer blokları, kütük ve iri yapılı yazı yüksekliğinin standart küçük karekter inkjetlerin kullanılmasına müsait olmayan her alanda kulanılabilmektedir. Bu yöntem ile Tarih kodlama , markalama TSE. ISO. Geri dönüşüm ve benzer bir çok logoyu kendiniz yükleyebilir ve ürün gamınız ile ilgili değişik tipte yazı  yazdırabilirsiniz.

 Anahtar Kelimeler:
büyük karekter kodlama, şablonlama, şablon, youtong kodlama, kraft kodlama, doğal gaz borusu kodlama, ısı yalıtım kodlama,çelik sac kodlama,alçı kodlama,kartonpier kodlama

INK JET KODLAMA SİSTEMLERİ - Levent Makina Sanayi